درباره شرکت ما

_

شرکت ارشک بنیامین با شماره ثبت ۲۹۸۰۲۹ در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ به ثبت رسید. موضوع اساسنامه شرکت تولید، فروش، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز می باشد و بیش از یک دهه است که سابقه فعالیت تخصصی در این امور را دارد.
این شرکت با فعالیت در زمینه واردات و تولید اسباب بازی کار خود را شروع و در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه واردات دستگاههای زیبایی گسترش داد.
مجموعه ارشک بنیامین در ابتدا با ۴ نفر پرسنل کار خود را آغاز نمود و در حال حاضر بیش از ۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم در این شرکت مشغول فعالیت می باشند.

دیدگاه های ما

_

شرکت دارای بخش های تخصصی مختلفی نظیر R&D، آی تی، مالی، بازرگانی، لجستیک، فنی مهندسی، تولید، بازاریابی و بازارسنجی، ارتباط با مشتریان و کنترل کیفی می باشد. با وارد شدن به فیلد واردات دستگاه های زیبایی نیاز به راه اندازی واحدی که کار تامین سفارشات مشتریان را انجام دهد احساس می شد، از این رو شرکت اقدام به راه اندازی واحد ترخیص نمود تا سفارشات مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آنها برساند.
از آن جاییکه پرسنل شرکت در همه بخش ها توسط آزمون گزینش می گردند لذا شرکت دارای یک تیم تخصصی با توانایی بالا در همه بخش ها می باشد که هدف از این سیاست، پایین آوردن درصد خطا و‌ در نتیجه پایین آوردن هزینه ها می باشد که همه این ها در نهایت منتج به پایین آمدن قیمت تمام شده می گردد.
بدین سان شرکت توانسته تا حد زیادی رضایت مشتریان را به دست آورد. با این حال شرکت خود را در کسب رضایت مشتریان در ابتدای راه می بیند، از این رو به تازگی اقدام به راه اندازی واحد C.R.M (ارتباط با مشتری) نموده است چرا که شعار شرکت ارشک بنیامین همواره این جمله بوده که «رضایت مشتری ضامن بقای شرکت است».

_

ما را دنبال کنید

_