آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

محصول گارانتی دارد؟

تمامی محصولات ۱۲ ماه گارانتی تعویض قطعات به صورت کاملا رایگان دارند. و کلیه خدمات تعویض و تعمیرات توسط کارشناسان شرکت ارشک بنیامین انجام می شود

در صورت خراب شدن دستگاهها، ارشک لیزر تعمیرات دارد؟

بله شرکت ارشک بنیامین 10سال خدمات پس از فروش برای تمام خریداران عزیز ارائه می دهد.

ارشک لیزر تیم نگهداری و پشتیبانی دارد؟

بله در تمامی طول هفته و در ساعات کاری بین 9 صبح تا 7 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. همچنین برنامه های منظم چکاپ دوره ای برای دستگاههای مشتریان

آیا شما شرایط فروش اقساط هم دارید؟

بله با پیش پرداخت نصف مبلغ و اقساط 1 ساله.

شرایط ارسال چگونه است؟

پس از عقد قرارداد، دستگاه توسط کارشناس مربوطه به محل کار خریدار ارسال و نصب می شود.

آیا به همراه خرید دستگاه آموزش هم داریم؟

تمام موارد کار با دستگاه و شرایط نگهداری بهینه توسط کارشناس مربوطه آموزش داده شده و مدرک اپراتوری ارائه می گردد.

آیا رفع موهای زائد با لیزر تیتانیوم آلما بدون درد است؟

سیستم خنک کننده حرفه‌ای لیزر تیتانیوم که شامل قطعاتی مثل TEC می باشد با کاهش دمای سر هندپیس تا دمای منفی 25 درجه باعث خنک نگه داشتن دائمی سر هندپیس و بی حس شدن پوست در ناحیه تحت درمان می شود و تجربه انجام لیزر بدون درد را به ارمغان می آورد و لبخند رضایت را روی لب‌های مراجعه کنندگان شما می نشاند.

با دستگاه تیتانیوم چند جلسه برای رفع موی زائد نیاز هست؟

تعداد جلسات به شرایط فرد بستگی دارد که متخصص بعد از مشاوره با شخص، تعداد جلسات را تعیین می کند .اما با دستگاه لیزر تیتانیوم به طور متوسط ۶ جلسه برای رفع کامل موهای زائد مورد نیاز است.

لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ چه تفاوتی با مدل های قبلی داره؟

به طور کلی لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ نسبت به ورژن های قدیمی حرفه ای تر و قوی تر است.

لیزر تیتانیوم سوختگی هم میده؟

در مورد تمامی دستگاه ها اگر تنظیمات دستگاه به درستی انجام نشود و توسط اپراتور غیرحرفه ای هدایت شود احتمال سوختگی و عوارض وجود دارد .اما تیتانیوم شرکت ارشک بنیامین دارای تنظیمات از قبل تعریف شده بر روی نرم افزار دستگاه است که اجازه خطا را به حداقل می رساند. و از طرفی شرکت ما همراه با فروش دستگاه آموزش کامل تئوری و عملی را به مشتریان خود ارائه می دهد تا از آسیب رسیدن به افراد جلوگیری شود .

دستگاه لیزر تیتانیوم روی چه رنگ پوست هایی جوابدهی داره؟

این دستگاه روی تمام تایپ های پوستی روشن تا تیره دارای جوابدهی رضایت بخش است به دلیل دارا بودن سه طول موج الکساندرایت (بیشترین اثرگذاری روی پوست های خیلی روشن)، دایود (بیشترین تاثیر روی پوست های گندمی) و اندیاگ (بیشترین تاثیر روی پوست های تیره) که همزمان  بر روی پوست تابیده می شوند و در اعماق مختلف روی قسمت های مختلف مو تاثیر می گذارند.

از ما بپرسید